MŁ.CHPL/CHPL IRMA JR Skordatura

ur.17.11.2014

Rodzice/Parents:

o; XEDOR von der AltenFestung

ADRK YOUNG CHAMPION

CHAMPION OF CROATIA

CHAMPION OF SLOVENIA

YOUNG CHAMPION OF HUNGARY

YOUNG CHAMPION OF CROATIA

ADRK BADENJUGENDSIEGER 2014

ADRK OBERPFALZJUGENDSIEGER 2014

ADRG BG AMBERG JUBILAUMJUGENDSIEGER 2014

ADRK DONAUJUGENDSIEGER 2014

SERBIAN KLUBJUGENDSIEGER 2014

CROATIAN KLUBJUGENDSIEGER 2014

HUNGARIAN AUSLANDKLUBJUGENDSIEGER 2014

THE BEST YOUNG MALE OF CROATIAN BREEDING 2014

ABA CUP AUSLANDJUGENDSIEGER 2014 + BOB

MOSON CUP AUSLANDJUGENDSIEGER 2014 + BOS

MULTI V1

MULTI BEST YOUNG MALE 

MULTI BOS

MULTI BEST OF BREED

m : LARABELL Skordatura

 

HDA-A,ED-0/0

Joung Champion of Poland

Champion of Poland

Champion of Slovakia

Started Interchampion

2x CACIB

Multi V1

5x Res.CACIB

Multi - BOB,BOS

 

Dokumenty;

   

 

 

Osiągnięcia / Results :

Klubowa Wystawa Rottweilerów/Opole'15-młodsze szczenię-V1/2/Najlepsze Młodsze Szczenię-Bianka Miksic Kasun (HR)

MWPR/Kraków'15-szczenięta-V1/1/Najlepsze Szczenię w Rasie-Sebastian Harnik (PL)

KWPR/Zabrze'15-młodzierz-V1/3/Zwycięzca Młodzierzy/Najlepszy Junior w Rasie-Anna Rusinowska (PL)

MWPR/Kielce'15-młodzierz-V1/3/Zwycięzca Młodzierzy/Najlepszy Junior/Zwycięzca Rasy BOB -Katarzyna Fiszdon (PL)

DUO CACIB/Nitra'15-młodzierz-V2/2-Papp Vasile-Carol (RO)

DUO CACIB/Nitra'15-młodzierz-V1/1/CAJC-Di Chicco Mariano (IT)

KWPR/Katowice'16-młodzierz-V1/5/Zwycięzca Młodzierzy/Najlepszy Junior w Rasie-Monika Kuriata-Okarmus (PL)

KWPR/Jarosław'16-młodzierz-V1/1/Zwycięzca Młodzierzy/Najlepszy Junior w Rasie/Zwycięzca Rasy BOB -Anna Maria Jedut (PL)

NV/Lucenec'16-pośrednia-V1/1/CAC-Martin Sipkovsky (SK)

MVP/Lucenec'16-pośrednia-V1/1/CAC/CACIB-Tomas Radvanyi (HU) Started Interchampionat

KWPR/Zakrzów'16-pośrednia-V1/1/CWC/Zwycięzca Rasy/BOB/BOG/II/2-Sebastian Harnik (PL)

MWPR/Rzeszów'16-pośrednia-V1/3/Zwycięzca Rasy BOB/CWC/CACIB-Vladimir Piskay (SK)

MWPR/Kraków'16-pośrednia-V1/1/CWC/CACIB/Zwycięzca Rasy BOB-Oleg Yanchev (RU)

MWPR/Zakopane'16-pośrednia-V1/2/CWC/CACIB/BOB-Olga Sinko Kupriyanova (SLO)

CACIB SHOW/Komarom'16-pośrednia-V1/1/CAC-Vadocz Eva (HU)

CACIB SHOW/Komarom'16-pośrednia-V2/2/Res/CAC-Tamas Torok (HU)

KWPR/Zakrzów'16-otwarta-V1/1/CWC-Iwona Madziarska (PL)

DUO CACIB Velka IDA'17-champion-V1/2/CAC/Res.CACIB-Martin Sipkovsky (SL)

DUO CACIB Velka IDA'17-champion-V1/2/CAC/Res.CACIB-Monika Kuriata-Okarmus (PL)

CAC ALBA Iulia'17-champion-V1/CAC-Matja Talvitie (FI)

CACIB ALBA Iulia'17-champion-V1/CAC-Galyah Litova (BG)

CACIB ALBA Iulia'17-champion-V1/CAC-Eugene Yerusalimsky (RU)